Vzdálený přístup team

Zabezpečený přenos komunikace pro vizuální podporu s nastavením.

Telefonická podpora
800 205 205

Potřebujete se poradit nebo zeptat?

Rychlý dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.

Podpora
Podpora
pro vaše výhodné
online obchodování
800 205 205

O nás

Komplexní řešení pro české online investory

Trading desk a technická podpora

Ing. Libor Stoklu00e1sek

Ing. Libor Stoklásek, MBA

Manažer portálu Makléř, analytik, manažer

Libor má univerzitní vzdělání zaměřené na finance a investiční management.

S obchodováním s cennými papíry má bohaté zkušenosti a je expert na technickou analýzu typu PA (Price Action). Absolvent Mendelovy univerzity, programu hospodářská politika a správa se zaměřením na finance a investiční management. Úspěšně složil zkoušky odborné způsobilosti na finančním trhu organizované Institutem pro finanční trh. V roce 2018 úspěšně dostudoval ekonomiku a finanční management v rámci profesního vzdělávání MBA.

Čtvrtým rokem pracuje jako makléř, analytik a manažer investičního portálu STOX.cz.

S čím Vám pomůže?

Prostřednictvím služby STOX.cz řídí veškerou podporu online obchodování klientů. Zájemce provede vším potřebným k úspěšné manipulaci s obchodní platformou a pro klienty zajišťuje i technickou a analytickou podporu.

Rozvoj a analytická podpora

Ing. David Janouu0161ek

Ing. David Janoušek

Hlavní analytik GC Fundamentální a technická analýza akciových trhů

David má mnohaleté zkušenosti s analýzou akciového trhu a již 7 let je hlavním analytikem u GRANT CAPITAL a.s. Zaměřuje se zejména na technickou analýzu jednotlivých titulů i trhů.

Pavel Stastny

Bc. Pavel Šťastný

Statutární ředitel Podpora a rozvoj portálu

Pavel je statutárním ředitelem společnosti Grant Capital.  Jeho zkušenosti na kapitálovém trhu se počítají od roku 1998, od kdy spolupracoval s několika obchodníky s cennými papíry se zaměřením nejprve na obchodování jak na vlastní účet OCP tak na podporu pro klientské obchody. Poté se zaměřil na korporátní akvizice a poradenství zejména emitentům cenných papírů se zaměřením na konsolidaci majetkových podílů a přeměnu podoby jimi vydaných cenných papírů. Od roku 2012 do června 2016 byl partnerem, ředitelem a členem investičního výboru hedge fondu investujícího zejména na US akciových trzích.

Chcete vědět více o online obchodování u STOX.cz?

Napište nám nebo si přečtěte nejčastější otázky a odpovědi ZDE.

Pokud Vás zajímá něco, na co jste nenašli odpověď, napište nám dotaz pomocí formuláře.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.