Vzdálený přístup team

Zabezpečený přenos komunikace pro vizuální podporu s nastavením.

Telefonická podpora
800 205 205

Potřebujete se poradit nebo zeptat?

Rychlý dotaz
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.

Podpora
Podpora
pro vaše výhodné
online obchodování
800 205 205

Jak to funguje

Registrace  – Zasmluvnění  –  Podpora

Podpora pro Vaše obchodování

Portál kolem sebe spojil odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti v obchodování s cennými papíry a jejich znalosti sahají od základní fundamentální a technické analýzy až po sestavování algoritmických a automatických obchodních systémů a tvorbu strategií.

Technická podpora pro Vaše obchodování spočívá zejména v nastavení obchodní platformy, řešení změnových požadavků při zadávání pokynů, exporty obchodních sestav, portfolio analýzy, nastavení v Account Managementu, aktualizace formulářů v souvislosti s legislativou obchodníka, nastavení notifikací pro vklady nebo výběry finančních prostředků z obchodního účtu, řešení potíží s přístupem (zapomenuté heslo), ztráty bezpečnostních karet nebo podpora při nedostupnosti služeb pro výpadek konektivity a další klienty specifikované požadavky jako jsou zejména informační servis z kapitálových trhů poskytovaný v obecném měřítku anebo případné další technické požadavky.

Provedeme Vás vším potřebným k úspěšné manipulaci s obchodní platformou. Obchodovat můžete skrze aplikace, kterou jsme lokalizovali do češtiny. Technickou podporu pak můžete využít v obchodní dny od 9–22 hod.

Vyžádat si můžete také asistenci při nastavení odběru tržních dat, informační servis z kapitálových trhů poskytovaný v obecném nebo individuálním měřítku.

STOX.cz nabízí konzultace pomocí sdílené obrazovky. Využijte vzdáleného připojení pomocí aplikace Team Viewer/Webex a poraďte se s instalací a nastavením platformy pohodlně a rychle z pohodlí Vašeho domova.

Váš úspěch ve světě obchodování je i naším cílem. Využijte denních zpráv a zajímavých článků ze světa obchodování.

 

Připojit účet

Zadejte registrační údaje

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.


Typ klienta:

Dále

Doplňující informace

Abychom mohli lépe stanovit váš investiční profil a mohli vám nabídnout případné služby na míru, prosíme o zadání následujících údajů:

0
150+
75 000 Kč
1.000.000 Kč