Vzdálený přístup team

Tento přenost je zabezpečen a jeho průběh můžete kdykoliv sledovat i ukončit.

Telefonická podpora
800 205 205

Chcete se poradit nebo zeptat?
(bezplatná linka na území ČR).

Rychlý dotaz

Podpora
Pro výhodné a bezpečné
online obchodování
s akciemi a etf
800 205 205

Poplatky

Hlavní produkty Měna a Typ poplatku
Akcie a ETF Amerika USD, CAD a MXN na akcii
Akcie a ETF Evropa EUR, CHF, NOK, SEK a GBP dle objemu
Akcie Asie a Pacifik AUD, HKD, CNH, SGD a JPY dle objemu

 

Vedení účtu

Zákazníkům nejsou účtovány poplatky za vedení účtu ani pasivitu obchodování.

 

Odeslání kontrolní platby

Kontrolní platba slouží k provedení Vaší identifikace. Kontrolní platbu zašlete prosím ze svého bankovního účtu, ze kterého budete následně posílat finanční prostředky určené pro obchodování. Poplatek zvolte v té měně, v které budete obchodovat. Kontrolní platba je zaslána na účet společnosti Grant Capital a.s., která ji po ověření a následné aktivaci vašeho nového obchodního účtu zúčtuje jako poplatek za investiční služby v souvislosti s uzavřením smlouvy mezi vámi a obchodníkem s cennými papíry.

Při uzavření smlouvy on-line: 10 CZK | 10 EUR | 10 USD

Využitý margin (úvěr na akcie) za nejnižší úroky na trhu.

(platí pro typ účtu Reg-T a Portfolio Margin)

Úrokové sazby jsou účtované pouze za využité půjčky (Marginu) na účtu:

Referenční sazba dle měny + 1.0% GC + Sazba uplatněná obchodníkem.

 

Referenční sazbou (Benchmark Rates) pro Margin se rozumí sazby zveřejňované obchodníkem dálkovým přístupem na internetových stránkách zde. Úrok za margin se účtuje z denních debetních zůstatků v příslušném kalendářním měsíci a uplatněny jsou třetí pracovní den následujícího měsíce. Pro poskytnutí úvěru (Margin Trading) se používají mezinárodně uznávané benchmarky (BM) jako základ pro stanovení efektivní úrokové sazby. Uplatněním rozložení kolem Benchmarku („BM“) do skupin (Tiers), pak větší peněžní zůstatky dostávají výhodnější sazby pro konečné stanovení efektivní úrokové sazby.

Půjčka v USD může vypadat takto: k datu 14.12.2017

Měna Tier Úroková sazba
USD 0 – 100,000 (BM + 1.5% + 1.0%)  1.17% +1.5% + 1.0%
100,000.01 – 1,000,000 (BM + 1.0% + 1.0%)  1.17% +1.0% +1.0%
1,000,000.01 – 3,000,000 (BM + 0.5% + 1.0%)  1.17% +0.50% + 1.0%

 

Další poplatky

Pokud si zákazník, objedná samostatně další služby, například obchodní data, může být obchodníkem za tyto objednané služby placena zprostředkovateli odměna. V případě zájmu o další služby kontaktujte naši technickou podporu.

Poznámka: Referenční sazbou (Benchmark Rates) pro Margin se rozumí sazby zveřejňované obchodníkem Interactive Brokers dálkovým přístupem na internetových stránkách zde. Úrok za margin se účtuje z denních debetních zůstatků v příslušném kalendářním měsíci a uplatněny jsou třetí pracovní den následujícího měsíce.

Změny ceníku STOX.cz (Grant Capital) jsou vyhrazeny a řídí se obchodními podmínkami.

Komplexní řešení nákladů

Ceník služeb portálu STOX.cz, společnosti Grant Capital (GC), uvedený na těchto stránkách zobrazuje konečné náklady spojené s jednotlivými transakcemi. Je koncipován jako součet fixního poplatku z obchodu, který účtuje GC za výkon své činnosti a základní sazby obchodníka Interactive Brokers, které vychází z platného ceníku uvedeného zde na internetových stránkách. Pokud by vznikl rozdíl mezi uvedenou kalkulací oproti skutečně účtovaným poplatkem, pak je tento rozdíl vyhrazen změnám a kalkulacím v ceníku na straně obchodníka. O případných změnách je klient informován v dostatečném předstihu obchodníkem nebo pak GC.

STOX.cz přináší komplexní řešení nákladů spojených s obchodováním, tedy řešení ve všech oblastech obchodního účtu, jako jsou poplatky za vedení účtu, samotné obchody, marginové úroky, limity a požadavky nebo například poplatky za konverze měn na obchodním účtu. STOX.cz přináší opravdu komplexní řešení a to je jedinečná konkurenční výhoda, ať jste aktivní nebo běžný investor.