Vzdálený přístup team

Zabezpečený přenos komunikace pro vizuální podporu s nastavením.

Telefonická podpora
800 205 205

Potřebujete se poradit nebo zeptat?

Rychlý dotaz
captcha
Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.

Podpora
Podpora
pro vaše výhodné
online obchodování
800 205 205

Služby

Proč STOX.cz

Vy

Podpora STOX

Online
trhy po celém
světě

Co by Vás mohlo zajímat?

Připojit účet

Výhody obchodování u STOX.cz

Výhodnější poplatky pro online obchodování.

  • Žádné poplatky za otevření a vedení obchodního účtu.
  • Nízké poplatky za nákup a prodej akcií a ETF na světových burzách.
  • Levné měnové konverze i pro zajištění portfolia proti měnovému riziku.
  • Margin nebo úvěr na účtu za nejlepších podmínek na trhu.
Zobrazit poplatky

 

Podpora a platforma pro klienty v češtině

Pomůžeme Vám se vším, co se týká nastavení platformy pro obchodování nebo poradíme s převody vkladů nebo výběrů. Pro rychlá řešení k tomu můžete využít přímou telefonickou podporu nebo online chat.

Klientský servis v obchodní dny 9.00 až 22.00 hod.

Na základě dlouholetých zkušeností s našim partnerem Interactive Brokers, jsme pro vás připravili komplexní řešení technické podpory online obchodování v obchodní dny od 9.00 do 22.00 hod.

 

Obchodování po celém světě z PC-Tabletu-Mobilu.

Obchodujete na burzách zemí celého světa? Využijte podpory online obchodování po celém světě. Obchodovat můžete z PC, tabletu nebo vašeho mobilního telefonu. Kromě nejvýznamnějších burz jako jsou ty v USA, Německu, nebo ve Francii, se technická podpora týká také trhů v Singapuru, Sydney nebo Mexiku.

Připojit účet

Chcete vědět více o podpoře obchodování u STOX.cz ?

Přečtěte si nejčastější otázky a odpovědi ZDE.

Pokud Vás zajímá něco, na co jste nenašli odpověď, napište nám dotaz pomocí formuláře.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů pro účely jednání o poskytnutí investičních služeb a zasílání obchodních sdělení a seznámil/a jsem se s informacemi o ochraně osobních údajů a těm rozumím.

Zkušenosti našich klientů

Oceňuji profesionalitu české podpory

Pro obchodování online využívám STOX.cz, kde mám plnou podporu v češtině a kde pro zadávání obchodních pokynů využívám profesionální platformu, která maximálně naplňuje mé nároky na stabilní obchodní nástroj. Běžně mimo počítač využívám také i přehlednou mobilní aplikaci.

Martin Hrb Rebešovice
Zaujaly mě nízké náklady na podporu obchodování

Pro obchodování využívám službu STOX.cz, kde mne zaujaly nízké náklady na podporu online obchodování. Platforma maximálně naplňuje mé nároky. Veškeré dotazy ohledně platformy a obchodování řeším v češtině s online podporou po telefonu nebo přes email. Vždy jsem vše efektivně vyřešil.

Josef Chadim Velká Bíteš
Využívám profesionální platformu v češtině

K obchodování využívám služby STOX.cz. Realizace obchodních příkazů nemá zbytečné prodlevy a probíhá téměř okamžitě. Zejména se mi líbí, že můžu využít celou řadu inteligentních příkazů v češtině. Když mi není něco jasné, obracím se telefonicky na podporou nebo email a to v češtině. STOX.cz bych doporučil jak začínajícím tak pokročilým obchodníkům.

Lukáš Křen Brno

Registrace