Vzdálený přístup team

Zabezpečený přenos komunikace pro vizuální podporu s nastavením.

Telefonická podpora
800 205 205

Potřebujete se poradit nebo zeptat?

Rychlý dotaz

Podpora
Podpora
pro výhodné a bezpečné
online obchodování
800 205 205

Vzdělávání

Tisková zpráva ke STOX.cz

28.9.2015

STOX.cz | Útočí další broker jen na klienty Brokerjetu?

Skutečně se vyplatí zajímat se o nabídku dalšího žraloka, hladového po klientech? Má být při rozdělování kořisti v podobě klientů končícího Brokerjetu výše bonusu jediným rozhodujícím kritériem? Jak mohou z tohoto boje profitovat i klienti jiných brokerů?

Český portál STOX.cz nabízí zajímavé řešení pro online obchodování na akciových trzích prostřednictvím stabilní a nastavitelné obchodní platformy. Tuto platformu spravuje Interactive Brokers a portál STOX.cz k tomu nabízí svým klientům komplexní řešení v podobě nízkých poplatků, silné technické podpory nebo právě obchodní platformy, kterou má pro své klienty v českém jazyce. STOX.cz je obchodní portál společnosti Grant Capital a.s., která na českém trhu poskytuje investiční služby již od roku 2007.

Přejděte nebo připojte svůj existující účet ke STOX.cz a získejte bonus až 150$
(3.750 Kč) z obchodování.

STOX.cz připravil komplexně vskutku zajímavé podmínky. Pokud obchodujete s akciemi
nebo ETF, otevření multifunkčního obchodního účtu se může vyplatit. Požádat o otevření účtu můžete snadno a rychle online na webu www.stox.cz nebo osobně v sídle společnosti v Brně. Obchodní účet lze mít otevřený již do 5 dní a to s minimálním počátečním vkladem
od 3.000 USD (ekvivalent i v CZK).

Obchodovat potom můžete na burzách až 20 zemí světa. Mimo nejvýznamnějších burz jako jsou ty v USA, Německu, nebo ve Francii, máte možnost obchodovat například v Hong Kongu, Singapuru, Sydney nebo Mexiku.

Libor Stoklásek, manažer portálu STOX.cz říká: „STOX.cz přináší komplexní řešení nákladů
a výhodnosti obchodování. Podporou a komplexními podmínkami pro klienty řešíme všechny oblasti obchodního účtu, jako jsou i poplatky za samotné obchody, marginové úroky nebo limity a požadavky nebo poplatky za konverze měn na obchodním účtu. Otevřít účet u STOX.cz se jistě vyplatí i bez možného bonusu.“

Při využití marginu (nebo páky) získávají klienti vskutku nejnižší úroky na trhu, jedny z nejnižších nákladů na měnové konverze vůbec a to až mezi 19 měnami, které mohou na svém obchodním účtu konvertovat jak pro zajištění obchodování na daných trzích tak třeba i pro směnu na služební cestu nebo soukromou dovolenou.

STOX.cz je komplexní řešení pro online obchodování.

Technická podpora v českém jazyce

STOX.cz nabízí českou podporu se vším, co se týká registrace, žádosti o otevření účtu, nastavení platformy, vklady a výběry finančních prostředků atd. Využít k tomu můžete přímou telefonickou podporu až do 22:00 hod., email nebo online chat.

Multi-jazyčná platforma v českém jazyce

Každý obchodník brzy zjistí, že hlavním klíčem k úspěšnému obchodování je stabilní a vykoná platforma, pomocí které mohou naplno rozvinout svůj potenciál a jednoduše a rychle využít její silné stránky k ziskovému obchodování. STOX.cz nabízí takovou platformu v dlouho očekávané jazykové české mutaci, která podporuje
i obchodování užitím pokročilých algoritmů nebo nabízí velký počet sofistikovaných pomůcek, jako jsou třeba inteligentní pokyny. Klienti mohou využít i variantní řešení webové nebo mobilní platformy pro celodenní monitoring portfolia nebo zadávání obchodních příkazů z mobilu kdekoli v dosahu signálu.

Technická podpora i pro algoritmické obchodování

Tým portálu má dlouholeté zkušenosti v obchodování s cennými papíry a v poslední době se hodně orientuje na obchodování pomocí algoritmických a automatických obchodních systémů. Pokud máte své řešení nebo se zajímáte o aplikaci algoritmů pro řízení nejen risk managementu svého portfolia, neměli byste tuto alternativu vynechat.

GRANT CAPITAL a.s., Brno, 28.9.2015